Elektromos karbantartó

Hanon Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára több, mint 25 éve.

Megmunkáló és összeszerelő területeinkre keresünk
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ
kollégákat:

Főbb feladatok
Automata és fél-automata összeszerelő gépek, CNC vezérlésű megmunkáló gépek, ipari robotok működtetése, elektromos javítása, beállítása, megelőző karbantartása
Aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hiba megelőzési módszerek kidolgozásában

Egyéb béren kívüli juttatások

Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
Biztos háttérrel rendelkező munkahely
Magasan képzett szakmai csapat
Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, látogasson el a Hanon Karrier Portálunkra, ahol jelentkezni tud az állásra: https://hanonsystems.karrierportal.h...

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Szakmai tapasztalat években

3

Készségek és személyes tulajdonságok

Minimum 3 éves CNC vagy PLC vezérlésű gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
Elektromos rajzok magas szintű ismerete
PC és MS Office alapismeretek
Többműszakos munkarend vállalása
Önálló munkavégzés
Precizitás, pontosság
Minőségtudatosság

Előnyök
FANUC CNC vezérlő ismeret
EPLAN program ismerete
Allen Bradley és/vagy Siemens, stb. PLC programozási tapasztalat
FANUC, KUKA vagy ABB robot ismeret
Angol nyelv ismerete

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe