Adóügyi ügyintéző

Hanon Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára több, mint 25 éve.
Jelenleg a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Legfontosabb munkaköri feladatok

A feladatkört betöltő feladatai:
• Teljes körű környezetvédelmi termékdíj ügyintézés
• Az egyes magyar adónemekre vonatkozó havi/negyedéves bevallások / adatszolgáltatások / utalások elkészítése
• Külföldi ÁFA regisztrációkhoz adatszolgáltatás, ahhoz kapcsolódó ügyintézés
• Havi/negyedéves/éves zárási feladatok a koreai és magyar számvitel szerint

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, látogasson el a Hanon Karrier Portálunkra, ahol jelentkezni tud az állásra: https://hanonsystems.karrierportal.h...

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Szakmai tapasztalat években

3

Készségek és személyes tulajdonságok

• Szakmai képzettség: Termékdíj ügyintézői és/vagy Mérlegképes könyvelői végzettség
• Szakmai tapasztalat: 3 év adózási területen szerzett tapasztalat

Elvárt személyes készségek, kompetenciák:
• pontosság, precizitás
• probléma megoldó képesség
• önálló munkavégzés

• Angol nyelvtudás – előny

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe