Termékfejlesztő mérnök

Hanon Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.

Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet,
valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára több, mint 25 éve.

TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Legfontosabb munkaköri feladatok:
- Klímarendszer alkatrészek tervezése, fejlesztése nemzetközi együttműködésben
- Minőségügyi dokumentumok készítése: Termékspecifikáció, DFMEA, DVPR, SC
- Mérnöki adatbázisok kezelése
- Prototípusok építése, tesztelés koordinálása, kiértékelése, riportolása
- Együttműködés mérnök csoporton belül (CAD, FEA, teszt labor), más osztályokkal (PM,Beszerzés) és beszállítókkal
- Vevői és belső megbeszélések támogatása, esetenként utazással
- Költségcsökkentési ötletek megfogalmazása, megvalósításban való részvétel

Egyéb béren kívüli juttatások

Versenyképes fizetés és Béren kívüli juttatási rendszer
Biztos háttérrel rendelkező munkahely
Magasan képzett szakmai csapat
Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, látogasson el a Hanon Karrier Portálunkra, ahol jelentkezni tud az állásra: https://hanonsystems.karrierportal.h...

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

- Gépészmérnöki végzettség
- Irodai szoftverek ismerete (MS Office)
- Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)
- Jó kommunkációs, előadói és szervező készség, nyitott személyiség
- Csoportmunkára való képesség, vevőközpontúság
- Hajlandóság üzleti utazásra

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR2
E-mail: Küldje el önéletrajzát