Vámügyintéző

Hanon Systems Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Székesfehérvár, Fejér megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Hanon Corporation a világ egyik legnagyobb autóipari klímatechnikai beszállító vállalata, mely világszerte 40 gyártó üzemmel és 4 technológiai központtal rendelkezik.
Magyarországi gyártóüzeme a Hanon Systems Hungary Kft. SZÉKESFEHÉRVÁRON klímakompresszorokat, hűtőközeg-továbbító rendszereket, hőszivattyú- és vízszelepet, valamint pumpákat gyárt a legnevesebb autómárkák számára több, mint 25 éve.
Jelenleg a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Legfontosabb munkaköri feladatok
o Export / Import vámkezelésekkel kapcsolatos feladatok ellátása normál és egyszerűsített eljárásban
o Termékek szakszerű tarifális besorolása
o Intrastat ügyintézés: EU-s ki-, beszállítások adatainak rögzítése
o EKAER ügyintézés: EU-s és magyarországi beérkezések nyomon követése EU-s kiszállításokhoz EKAER szám igénylése
o Megfigyelt és ellenőrzött jövedéki termékekkel kapcsolatos feladatok elvégzése
o Kapcsolattartás: külső (pl. vámszervek, beszállítók, szállítmányozók) és belső (munkatársak, különböző osztályok) „vevőkkel”

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel hirdetésünk követelményeinek, és szeretne egy sikeres, színvonalas multinacionális cég munkatársa lenni, küldje el önéletrajzát és bizonyítványainak másolatát az alábbi címre:
Répásy Szilvia
Felvételi specialista
Cím: 8000 Székesfehérvár, Aszalvölgyi út 9-11.
E-mail: srepasy@hanonsystems.com

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Követelmények
o Felsőfokú vámügyintézői szakképesítés
o Minimum 3 éves, szakmában közelmúltban szerzett tapasztalat
o Kétműszakos munkarend vállalása
o „B” kategóriás jogosítvány
o Számítógépes tapasztalat
o Precizitás, pontosság, önállóság-csapatjáték
o Jó kommunikációs képesség

Előny
o Soft-Point vámprogram ismerete
o Idegen nyelv ismerete (angol)
o Műszaki beállítottság
o Termékdíj és jövedéki ügyintézői végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR2
E-mail: Küldje el önéletrajzát