Gépkezelő

HANKOOK TIRE Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Dunaújváros
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
320 000 Ft/hónap+ juttatások

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk, a Hankook Tire Magyarország Kft., jelenleg az ország egyik legjelentősebb beruházója, az abroncsipar 7. legnagyobb globális szereplője. Az immár 885 millió euró összértékű beruházásból, az ország közepén épült fel a világ egyik legkorszerűbb abroncsgyára, amelynek már a harmadik egysége is felépült.

A Dunaújváros határában működő üzemünkbe jelenleg az alábbi pozícióba várjuk leendő kollégáink jelentkezését:

GÉPKEZELŐ

Feladatok:
• Automata / félautomata berendezések felügyelete, kezelése
• Belső anyagmozgatás biztosítása
• Vizuális minőségellenőrzési feladatok

Elvárások:
• Általános iskolai végzettség
• Megszakítás nélküli munkarend vállalása

Előnyt jelent:
• Műszaki szakirányú végzettség
• Termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat
• Három műszakos munkarendben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Havi bruttó 320 000 Ft átlagkereset + juttatások,
• Pozíció pótlék,
INGYENES, jól felszerelt 3*-os apartmanszálló,
• A törvényi előírtnál 16%-kal magasabb műszakpótlék (46% 18:00 és 6:00 óra között),
• Negyedéves jelenléti ösztönző és évvégi bónusz,
• Választható cafeteria,
• Munkahelyi étkezés hozzájárulás,
Ingyenes légkondicionált buszjáratok 80 km-es körzetből (23 buszjárat, 5 megyéből),
• Kedvezményes gumiabroncs-vásárlási lehetőség,
• Ingyenes szakmai és nyelvi képzések.

Munkavégzés helye:

Rácalmás/Dunaújváros

Magyar nyelvű önéletrajzát, kérjük, küldje el a [email protected] e-mail címre.
További információ a 00 36 25/556-036-os telefonszámon kérhető.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

HANKOOK TIRE Magyarország Gyártó és Kereskedelmi Kft.

A cég címe

Hankook tér 1.
2459 Rácalmás

Kapcsolat

ID: 3977781  Megjelentetés dátuma: 2020.09.30.  A munkabér alsó határa (bruttó): 320 000 Ft/hónap