300 000 HUF

Gépkezelő

HANKOOK TIRE Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Dunaújváros
Munkaidő
teljes munkaidő
Munkabér (bruttó)
300 000 HUF

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk, a Hankook Tire Magyarország Kft., jelenleg az ország egyik legjelentősebb beruházója, az abroncsipar 7. legnagyobb globális szereplője. Az immár 885 millió összértékű beruházásból, az ország közepén épült fel a világ egyik legkorszerűbb abroncsgyára, amelynek már a harmadik egysége is felépült.
Dunaújváros határában működő üzemünkbe
Gépkezelő
munkatársat keresünk.

Feladatok:
• automata/félautomata berendezések felügyelete, kezelése,
• belső anyagmozgatás biztosítása,
• vizuális minőségellenőrzési feladatok.

Elvárások:
• általános iskolai végzettség,
• megszakítás nélküli munkarend vállalása.

Előnyt jelent:
• műszaki szakirányú végzettség,
• termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat,
• három műszakos munkarendben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
• havi bruttó 300 000 Ft átlagkereset + juttatások,
• pozíció pótlék,
INGYENES, jól felszerelt 3*-os apartmanszálló,
• a törvényi előírtnál 16%-kal magasabb műszakpótlék (46% 18:00 és 6:00 óra között),
• negyedéves jelenléti ösztönző és év végi bónusz,
• választható cafeteria,
munkahelyi étkezés hozzájárulás,
ingyenes légkondicionált buszjáratok 60 km-es körzetből (23 buszjárat, 5 megyéből),
• kedvezményes gumiabroncs-vásárlási lehetőség,
• ingyenes szakmai és nyelvi képzések.

[email protected] – 06-25/556-036

Bérinformációk

havi bruttó 300 000 Ft átlagkereset + juttatások

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

HANKOOK TIRE Magyarország Gyártó és Kereskedelmi Kft.

A cég címe

Hankook tér 1.
2459 Rácalmás
ID: 3685286   Megjelentetés dátuma: 2019.06.04.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   havi bruttó 300 000 Ft átlagkereset + juttatások