Cégünk, a Hankook Tire Magyarország Kft., jelenleg az ország egyik legjelentősebb beruházója, az abroncsipar 7. legnagyobb globális szereplője

Dunaújváros határában működő üzemünkbe jelenleg az alábbi pozícióba várjuk leendő kollégáink jelentkezését:

GÉPKEZELŐ

Feladatok:

  • automata/félautomata berendezések kezelése,
  • anyagszállítás, anyagmozgatás,
  • vizuális ellenőrzés.

Elvárások:

  • általános iskolai végzettség,
  • többműszakos munkarend vállalása,
  • orvosi alkalmasság.

Előnyt jelent:

  • műszaki szakirányú végzettség,
  • termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • havi bruttó 270 000 Ft átlagkereset (próbaidő után) + juttatások
  • INGYENES, jól felszerelt 3*-os apartmanszálló,
  • a törvényi előírtnál 10%-kal magasabb műszakpótlék (40% 18:00 és 6:00 óra között),
  • negyedéves jelenléti ösztönző és évvégi bónusz,
  • választható cafeteria elemek, ingyenes napi egyszeri kétfogásos meleg étkezés,
  • ingyenes légkondícionált buszjáratok 60 km-es körzetből (23 buszjárat, 5 megyéből),
  • kedvezményes gumiabroncsvásárlási lehetőség,
  • ingyenes szakmai és nyelvi képzések.
Önélerajzát kérjük, küldje el a munka@hankooktire.com e-mail címre.
Elküldöm az önéletrajzomat