Betanított munkás

Hamptons Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Csepeli CNC-fémforgácsoló üzem 2 műszakos munkarendbe betanított munkást keres a következő elvárásokkal:

Feladatok
• 2 műszakos munkarendben manuális gép kezelése, alkatrészek gyártása, megmunkálása a meghatározott gyártási technológia betartásával.
• A technológia által megkövetelt gyakorisággal és a munkafeladat végeztével ellenőrzi a munkadarab méretét.
• Pontos precíz munkavégzés
• A munkagép kezelési, karbantartási utasításait és időpontjait szigorúan betartja.
• Vonatkozó munka és tűzvédelmi szabályok betartása.

Egyéb béren kívüli juttatások

• Versenyképes jövedelem megállapodás szerint.

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezés: fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölésével az allas@hamptons.hu e-mail címen

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások
• Rugalmasság, csapatmunkára való alkalmasság
• Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Csepeli forgácsolóüzem

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR
E-mail: Küldje el önéletrajzát