Raktáros

Haluxvill Kft.

A munkavégzés helye
Könyves Kálmán körút 74. vagy 2040 Budaörs Gyár u. 2., Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Budapesti újonnan nyíló üzletünkbe és raktárunkba munkatársakat keresünk akár azonnali kezdéssel raktárosi munkakörbe!

Feladatok:
- Árukiadási és áruátvételi folyamatok lebonyolítása
- Anyagmozgatás raktáron belül, raktár és üzlet között
- Raktári bizonylatok kezelése
- Leltározásban való részvétel
- Megrendelések összekészítése
- Raktári rend fenntartása

Elvárásaink:
- Raktározásban szerzett tapasztalat
- Jó szervezőkészség
- Csapatszellem
- Pontosság, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:
- Targonca vezetői engedély
- Villamos ipari termékek ismerete

Mit kínálunk?
- Az ország legszínvonalasabb szakkereskedésében dolgozhatsz
- Fiatalos, lendületes csapat
- Jó hangulatú légkör
- Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatás
- Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest, Könyves Kálmán körút 64. (az 1-es villamos vonalán, jól megközelíthető helyen) vagy 2040 Budaörs, Gyár utca 2.

Ha szeretsz rendszerezni és igényesen dolgozol, jelentkezz a következő elérhetőségek valamelyikén:
- önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk
- érdeklődj a +361/793-93-65-ös telefonszámon

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Haluxvill Kft. 1991 óta működő családi vállalkozás, amely 2004-ben bekövetkezett átszervezése óta hússzorosára növelte árbevételét és ma meghatározó szereplője a magyar villamos piacnak. Több mint 40 fős szakértő csapatunk jelenleg két telephelyen várja vásárlóit. 2018-ban megnyitja kapuit 3500 m2-es új épületünk, Magyarország egyik legszínvonalasabb épületvillamossági szakkereskedése.

Az alkalmazottak száma

25-49 alkalmazott

A cég címe

Vajda Péter utca 13
1089 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Füle Réka
E-mail: Küldje el önéletrajzát