Általános karbantartó (Budapest)

"HÁDA-1" Ipari és Kereskedelmi Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, XV. kerület
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.10.07.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
- Üzletfelújítások
- Kivitelezési munkák elvégzése üzletnyitások során
(bútorösszeállítás, gipszkartonozás stb.)
- Általános karbantartási feladatok a vállalat meglévő üzleteiben, telephelyein

Egyéb béren kívüli juttatások

- Készpénzes cafetéria utalás
- Dolgozói vásárlási kedvezmény
- Bp bérlet

Információk a kiválasztási folyamatról

Amit kínálunk:
- Teljes munkaidő, bejelentett állás
- Hosszú távú munkalehetőség
- Fizetett szabadság (a jogszabálynak megfelelően, életkor alapján)

Egyéb információ:
- A munkakezdés, és befejezés helyszíne Budapest XV. kerületében van
- Munkavégzés Budapesten és környékén, Dél- és Nyugat-Magyarország területén elhelyezkedő üzletekben történik
- A munkavégzéshez vállalati gépkocsit és a szükséges szerszámokat biztosítjuk.
- A foglalkoztatás 4 havi órakeretben történik

Munkavégzés helye:
- Budapest XV. ker., Károlyi S. u.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
- Szakirányú végzettség
- Vízvezeték szerelésben vagy általános karbantartásban való jártasság
- Rugalmas hozzáállás
- Önálló, precíz munkavégzés
- Terhelhetőség, megbízhatóság
Előny:
- B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A "HÁDA-1" Kft. családi vállalkozásként 1995 óta foglalkozik használt ruha importjával, válogatásával és értékesítésével. Bevásárlóközpontokban, hipermarketekben, illetve közvetlen utcáról nyíló több, mint 80, stílusos üzletünkben a minőségi használt ruhát vásárlók divatos ruhák közt válogathatnak. Az üzletek közt egyedi áras, illetve kilós választék is megtalálható havonta frissülő árukészlettel.

Az alkalmazottak száma

500-999 alkalmazott

A cég címe

HÁDA-1 Kft
Kölcsey út 12.
4493 Tiszakanyár