Gumiabroncs értékesítő

Gumipark Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.04.15.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Érdeklődsz az autók és a gumiabroncsok iránt?
Van tapasztelatod a kereskedelemben? Jól kommunikálsz?

Szeretnél egy fiatal csapat tagjaként egy gyorsan
fejlődő cégnél dolgozni?

Az országban több telephellyel rendelkező, gumiabroncs kereskedő vállalkozásunk
gumiabroncs értékesítő munkakörbe keres munkatársat budapesti egységébe.

Feladatok:

- gumiabroncsok és kapcsolódó szolgáltatások telefonos és személyes értékesítése ,
- webáruház értékesítés támogatása,
- kapcsolat tartása vevőinkkel,
- megrendelésekhez kötődő adminisztráció, rendelések rögzítése,
- készlet nyilvánatrtás, ellenőrzés,
- számlázás,
- logisztikai, szervezési feladatok,

Elvárásaink:

- középfokú végzettség,
- értékesítési tapasztalat,
- jó kommunikációs képesség, kreativítás,
- számítógépes felhasználói ismeretek

Előny:
- idegen nyelvtudás,
- gumiabroncs értékesítésben szerzett tapasztalat,
- teher és mezőgazdasági abroncsok értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- jó munkakörülmények,
- fiatal, pörgős csapat,
- változatos feladatok,
- kiemelkedő (a versenytársaknál magasabb) bérezés, motivációs keret

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed kérjük, hogy önéletrajzod
e-mailben az [email protected] címre küldd el! A Tárgy rovatban "gumiabroncs értékesítő" szerepeljen.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Szakmai tapasztalat években

1

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

gumiabroncs kiskereskedelem, szerviz

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

1097 Budapest