Értékesítő munkatársat keresünk

Groupama Biztosító Zrt.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Groupama Biztosító Zrt
győri értékesítési csoportjába
munkatársat keresünk meglévő ügyfelek és új ügyfelek részére
pénzügyi szolgáltatások értékesítésére

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

• Fő feladatod lesz pénzügyi szolgáltatások értékesítése és tanácsadás lakossági és vállalkozói szegmens részére.
• Kulcsszereped lesz az ügyfelekkel való kapcsolattartásban, ügyfeleink igényeinek felmérésében, és testre szabott pénzügyi tervek kialakításában.
• Számítunk Rád új értékesítési csatornák felkutatásában és az ügyfélkör bővítésében.
• Ezenkívül az oktatásokon, tréningeken való rendszeres részvétel is a munkád része lesz.

• könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal és jól kommunikálsz,
• dinamikus, agilis és talpraesett személyiség jellemez,
• képes vagy gyorsan döntést hozni és jól feltalálod magad bármilyen helyzetben,
• hiszel a csapatmunka erejében,
• rendelkezel érettségi bizonyítvánnyal,
• számlaképes vagy és van saját gépjárműved.

Ezen felül előnyt jelent, ha:

• van már biztosítási vagy pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalatod.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert...

• mert 1 éves támogatási programmal segítjük a beilleszkedésedet,
• a szakma elsajátításához mentori támogatást biztosítunk a számodra,
• nálunk egy összetartó, segítőkész csapat tagjává válhatsz,
• mi kreatív és felelősségteljes munkát kínálunk,
• nálunk a teljesítményedtől függő versenyképes jövedelemre tehetsz szert,
• hosszútávon tervezünk veled.

Jelentkezni önéletrajzzal az "Elküldöm az önéletrajzomat gombra kattintva, vagy a 30 664 0624 telefonszámon lehet.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Groupama Biztosító Zrt. 1,3 millió ügyfelével és 150 fiókból álló hálózatával a hazai biztosítási piac egyik legjelentősebb szereplője. Szolgáltatásai az ügyfélszolgálati irodákon kívül, a jelenleg 1500 fős üzletkötői hálózatán és az OTP Bank 400 fiókján keresztül is elérhetőek. Hálózatunk 27 üzleti igazgatóságán, üzletkötő munkatársaink többsége alkalmazottként dolgozik. Értékesítési egységeinkbe folyamosan keresünk az ország egész területére értékesítőket, értékesítési vezetőket, ezen kívül adminisztratív vagy biztosításszakmai lehetőségeket is kínálunk pályázóink számára. Pályakezdőket és tapasztalt munkavállalókat egyaránt szívesen látunk a csapatban.

A cég címe

Kiss János utca 26/A
9022 Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Bojsza Margit
E-mail: Küldje el önéletrajzát