Konstruktőr (Teljes struktúrájú egyedi célgép-építés az ötlettől a kulcsrakész átadásig)

GRAVITÁS-2000 Kft.

A munkavégzés helye
Lomb u. 31/c., Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal, illetve megegyezés szerint
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
Megbeszélés alapján

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkaköri feladatok:
- Változatos megrendelői igényeket kielégítő egyedi célgépek, meglévő berendezésekhez illeszkedő géprészegységek, pótlólagos automatizálást jelentő kiegészítő szerkezetek, befogó-, szállító- és szerelőkészülékek 3D-s megtervezése, gyártási rajzok elkészítése
- Vezető tervező által felügyelt, csapatmunkában történő tervezés, önálló kidolgozással
- Árajánlatokhoz, tervzsűrihez vázlatok, bemutató anyagok kéészítése
- Folyamatban lévő projektek teljes körű nyomon követése
- Fizikaii közreműködés a szereléseknél, telepítéseknél
- A partnerkapcsolatok ápolása, az elkészült géppel kapcsolatos oktatások végzése

Tervező program: Solid Edge ST 10

Munkájáról közvetlenül az Üzletágvezetőnek tartozik beszámolási kötelezettséggel.

Munkaköri elvárások:
→ Kreatív, önálló minőségi munkavégzés
→ Rendszerszemlélet, "projektmappa" naprakész szinten tartása

Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 óra

Munkavégzés helye: Cégközpont, illetve telepítések / tárgyalások Partnereknél

Egyéb béren kívüli juttatások

Alkalmazotti jogviszony elsősorban
Stabil vállalati háttér
Az alkotás élményét adó, megvalósuló, inspiráló és változatos feladatok
Személyes és szakmai fejlődés

Az új munkatársat a kvalitásainak, illetve a pozíció fontosságának megfelelő jövedelmezés várja + bónuszok

Egyéb juttatások:
- Utazástámogatás
- Cafeteria
- Szolgálati szoba (igény esetén)

Információk a kiválasztási folyamatról

Olyan személynek ajánlom ezt a munkakört, aki szakmailag maximálisan felkészült, a 3D-s tervezést, rajzkészítést készség szinten tudja végezni.

Alkalmas lehet olyan pályakezdőnek is, aki konstruktőri vénájú, szakmai tárgyakat tekintve alaposan képzett, gyakorlatias, Solid Edge-t jól ismeri, szakmailag szeretne fejlődni, kiteljesedni.

Olyan személynek is ajánlom, aki sokéves tapasztalatát ültetné át hozzánk.

Felvételi folyamat:
- szakmai interjú
- szoftverkezelői készség gyakorlati tesztelése

Kérem, tekintse meg honlapunkat, ahol egy bemutatkozó videót talál rólunk. Ez alapján eltudja dönteni, hogy szakmai felkészültsége hozzáadott értéket képviselne e cégünknél.

Pályázatát a [email protected] címre várom.

A beérkezett dokumentumokat maximális diszkrécióval kezeljük!

Esetleges felmondási idejére vonatkozólag rugalmasak vagyunk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

Géptervező, mezőgép tervező, automatizálási technológiai szakirányú végzettség előnyt jelent

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Az ideális pályázó:
- Műszaki végzettségű (vagy folyamatban van, ebben az esetben maximum 2 aktív félév lehet vissza)
- Solid Edge ST10 vagy korábbi verziók haladó szintű ismerete (minimum ST2 verziótól)
- MS Word/Excel/Powepoint haladó szintű ismerete
- Angol vagy német nyelvet írásban/szóban tudja használni (legalább műszaki szinten)

Fontos kritérium továbbá:
- Komplex gondolkodásmód,
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
- Képesség az önálló döntéshozatalra és határozottság,
- Terhelhetőség és nagy munkabírás,
- Megbízhatóság,
- Hosszú távú elkötelezettség.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Precíziós alkatrészgyártás, szerszámgyártás, célgép-tervezés és gyártás 1985 óta.

Tevékenységünk során a hangsúlyt a minőségre és precizitásra, a gyártási feladatok magas szintű megvalósításra helyezzük.

Info: www.gravitas.hu

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

Lomb u. 31/c.
1139 Budapest
ID: 3329321   Megjelentetés dátuma: 2018.04.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Megbeszélés alapján