Szakmunkás Németország

Getworks GmbH

A munkavégzés helye
Németország
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
  • Általános lakatos munkák
  • Menetmetszés, horonyvésés, csövek vágása és összeillesztéseCsőhálózatok szerelése
  • Homlokzati szerkezetépítés
  • Polcrendszerek szerelése 10+m-es munkamagasságban
  • Elektromos munkák
  • Szaniterek beszerelése, bekötése
  • Víz- és csatornaszerelési munkák
  • Csővezetékek kiépítése
  • Egyéb béren kívüli juttatások

    Amit kínálunk:

  • Pontos betanítás a munkakörre
  • Kiemelkedő bérezés; folyamatos béremelés
  • Karácsonyi és üdülési pénz
  • Bejelentett állás egész évre (folyamatos munkavégzést biztosítunk a téli hónapokban is)
  • Heti előleg
  • Segítség a szálláskeresésben
  • Izgalmas, változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkakör
  • Rendszeres hazautazási lehetőség
  • Magyar nyelvű kapcsolattartás
  • Biztonságos, a törvényi előírások szerinti foglalkoztatás
  • Információk a kiválasztási folyamatról

    Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a bewerbung@getworks.de e-mail címre.

    A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

    A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

    középfokú végzettség érettségi nélkül

    Beszélt nyelvek

    Német nyelv - Alapszint (A2)

    Jogosítvány

    B

    Készségek és személyes tulajdonságok

  • Elektromos, épületgépészeti vagy lakatos munkákban szerzett jártasság
  • Szakmai tapasztalat előny, de nem elvárás
  • Szakképzettség nem követelmény
  • Építőipari tapasztalat szükséges
  • Jó kézügyesség
  • A magasban történő munkavégzéshez megfelelő munkaköri alkalmasság előny
  • Utazási hajlandóság
  • "B" kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi (a munkába járáshoz)
  • Alapfokú német nyelvtudás elengedhetetlen
  • Munkabírás, megbízhatóság, rugalmasság
  • Hirdető cég

    A cég rövid jellemzése

    Több mint 16 éve vagyunk tűzvédelmi- és fűtési rendszerek, ill. lakatosmunkák kivitelezésével foglalkozó neves vállalatok első számú partnere és HR-szolgáltatója. Munkatársaink kis csoportokban végzik a szaniter-, és a vízzel oltó ún. sprinkler berendezések beszerelését, valamint a lakatosipari feladatokat Németország-, illetve Európa-szerte. Alapos és személyre szabott betanítást és képzést biztosítunk, melynek során gyorsan elsajátíthatóak a munkavégzéshez szükséges elméleti és gyakorlati ismeretek.

    A cég címe

    Dahlenburger Landstrasse 31
    21337 Lüneburg

    Kapcsolat