Instalatéry

GETWORKS GmbH

Místo práce
Německo
Termín nástupu
16.04.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mozne cinnosti:
- Renovace starych budov
- Instalace v novostavbach
- Instalace toalet, sprchovych koutu, van a umyvadel
- Konecne montaze
- Pokladka medeneho a nerezoveho potrubi
- Vystavba a instalace topnych systemu
- Udrzby a opravy
- Prace podle vykresove dokumentace
Radi Vas prijmeme i s Vasimi kolegy!

Nabizime:
- Nemeckou pracovni smlouvu na dobu neurcitou
- Nemecke zdravotni a socialni pojisteni
- Min. 1900€ - 3000€/ mes. cisteho s postupnym zvysovanim mzdy
- Priplatky za prescasy, nocni a svatky
- Prispevek na Vanoce a dovolenou
- Detske pridavky (Kindergeld)
- Stale pracovni misto i pres zimu!
- Moznost tydennich zaloh
- Ubytování je zajištěno
- Osobni individualni podporu ceskeho kolegy
- Zabavnou praci, se zajimavymi a ruznorodymi cinnostmi na stavbach

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Hledame instalatery!

Hledate stale tu pravou praci?
Chcete zmenit zamestnani?

Jiz vice nez 17 let jsme jednim z prednich poskytovatelu a partneru renomovanych firem, v oblasti protipozarni ochrany, elektro, sanity, kovovyroby a dalsich.
Nasi pracovnici montuji v malych tymech protipozarni zarizeni, sanitu nebo pracuji v kovovyrobe po celem Nemecku, stejne jako i v jinych evropskych zemich.
Diky na miru individualnimu vzdelavani a odborne priprave, ziskate od nas potrebne teoreticke i prakticke znalosti a dovednosti pro praci v techto zajimavych odvetvich.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozadujeme:
- Zkusenosti v oboru sanity
- Odborna praxe vyhodou, ale neni podminkou
- Nemusite byt vyuceni v oboru
- Zkusenost s praci na stavbe
- Manualni zrucnost
- Zkusenost a schopnost prace ve vyskach nebo v regale vyhodou
- Ochota pracovat na montazi
- Ridicsky prukaz skupiny B
- Nutna znalost nemeckeho jazyka
- Motivaci, spolehlivost a flefibilitu

Wir sind seit mehr als 17 Jahren auf dem Gebiet der Brandschutz- und Heizsysteme tätig. der führende Partner und HR-Anbieter namhafter Unternehmen, die sich mit der Ausführung von Schlosserarbeiten beschäftigen.
Unsere Mitarbeiter führen in kleinen Gruppen die sanitären und wasserlöschenden Seifen. Sprinkleranlagen und Schlosserindustrie in Deutschland und Europa. Wir bieten gründliche und personalisierte Schulungen und Schulungen an, um schnell das theoretische und praktische Wissen zu erwerben, das für die Arbeit erforderlich ist.

Dahlenburger Landstraße 31
21337 Lüneburg
Německo