Irodavezető, vezetői asszisztens

GEPIDA

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Folyékonyan beszélsz angolul és talpraesett vagy? Szeretnél egy változatos és felelősségteljes munkát? Ha igen, akkor TÉGED keresünk!

Magyarország több évtizedes múlttal rendelkező, a GEPIDA kerékpárokat gyártó vállalata keres magas színvonalon teljesíteni képes munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Mit szeretnénk kérni Tőled?
• Önállóan, és egy személyben a titkársági tevékenységgel kapcsolatos szervezési, ellenőrzési feladatok és a hozzá kapcsolódó általános adminisztrációs teendők ellátása
• Kapcsolattartás a vállalat szervezeti egységeivel, munkájuk teljes körű adminisztratív támogatása (HR, Pénzügy)
• Tárgyalások, találkozók, üzleti utak megszervezése
• Nyilvántartások vezetése, riportok készítése, irattárazás
• Bejövő és kimenő posta kezelése, vállaltirányítási rendszerbe történő érkeztetése
• Az iroda működéséhez szükséges tárgyi feltételek biztosítása (pl: irodaszer rendelés)
• Hivatalos szervekkel, hatóságokkal való kapcsolattartást szolgáló okmányok, belső iratok, gazdasági tevékenységgel, munkaüggyel kapcsolatos dokumentumok készítése, továbbítása, nyilvántartása
• Ügyvezető és ügyvezető helyettes napi munkájának támogatása
• Recepció feladatainak ellátása

Csatlakozz hozzánk, ha van…
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudásod szóban és írásban (napi munkavégzéshez szükséges)
• van tapasztalatod adminisztratív vagy irodavezetői munkában

• MS Office felhasználói szintű ismereted
önállóan szereted és tudod végezni a munkádat
• rendszerben gondolkozol, nagyfokú precizitás jellemez
• terhelhető vagy és érzed magadban a “multitasking” képességét
• önmagadra és munkádra igényes vagy

Örülünk, ha van:
• B kategóriás jogosítványod
• Felsőfokú végzettséged

És mit kínálunk cserébe?
• Lehetőséget, melynek keretében egy növekvő piacon, dinamikusan fejlődő magyar cégnél próbálhatod ki magad egy sokoldalú és felelősségteljes pozícióban.
• Versenyképes jövedelemmel biztosítjuk, hogy motiváltan dolgozzunk együtt!
• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, dolgozói kedvezmény, hogy bringával is járhass munkába, ha akarsz
• Jó hangulatot és egy összetartó csapatot

Munkavégzés helye: Budapest XVI. kerület (Cinkota)

Ha szeretnél egy lelkes csapat jó kedvű tagja lenni és szívesen vennél részt hazai termékek gyártásában, kérjük pályázatodat a bérigény megjelölésével az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva juttasd el hozzánk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Gepida egy Magyar kerékpárgyártó cég.

A cég címe

GEPIDA
Ostorhegy utca 4.
1164 Budapest