Vezetői asszisztens

General Capital Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkatársunkat keressük

A Heavy Tools a hazai divatipar meghatározó márkája, valamint nemzetközi piacokon is folyamatosan bővíti termékeinek elérhetőségét. Olyan nőket és férfiakat céloz meg termékeivel, akik a klasszikus vonalak és az aktuális trendek jellemző jegyeinek kombinációját kedvelik.

Cégünk dinamikus csapatába keressük tapasztalt vezetői asszisztens munkatársunkat, aki megfelel az alábbi feltételeknek:

· kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban
· minimum középfokú végzettség
· minimum 2 év irodai, adminisztrációs, asszisztensi területen szerzett tapasztalat
· felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint ismeret)
· jó kommunikációs és problémamegoldó készség
· precizitás, pontosság, önállóság megbízhatóság és rugalmasság

Feladatok:
· cégvezetők teljes körű támogatása minden adminisztratív és szervezési feladatban (megbeszélések, karbantartások koordinálása)
· iroda adminisztratív feladatainak ellátása
· kimutatások készítése
· kimenő, bejövő dokumentumok kezelése
· problémák/kérések megoldása, koordinálása
· vendégek fogadása
· céges utazások szervezése, céges rendezvények szervezésében való részvétel
· irodai beszerzések kezelése/koordinálása
· megbeszéléseken való részvétel, emlékeztetők készítése
· belső kommunikációs feladatok ellátása, kapcsolattartás a partnerekkel,
· hivatali ügyintézés

Amit kínálunk:
· felelősségteljes, önálló munkavégzés
· fejlődési lehetőség
· versenyképes fizetés
· stabil munkáltatói háttér

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület

Információk a kiválasztási folyamatról

A szakmai önéletrajzzal történő jelentkezéseket, fizetési igény megjelöléssel az anita.peto@heavytools.com e-mail címre várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség