Porszoró előkészítő ( Tata )

Gemini HR Kft

A munkavégzés helye
Tata
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal
Bérfeltételek (bruttó)
1 350 Ft/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Porszóró előkészítő pozícióra keresünk munkatársakat tatai partnercégünk részére.

12 órás folyamatos munkarendű pozíció.

Porszóró előkészítő: a festő műhelyben segítik a festők munkáját

Feladatok:
Hajlított, vágott, hegesztett lemezek festéshez történő előkészítése
Festésre váró lemezeken, az azonosító címkék után fennmaradt ragasztóanyag, tisztító szerrel történő eltávolítása
Korrózió (rozsda) eltávolítása levegős rezgőcsiszoló géppel
Festésre váró lemezek anyagminőségének ellenőrzése
Festésből visszaérkező lemezalkatrészek festés utáni ellenőrzése, leszedése a konvejor pályáról

Egyéb béren kívüli juttatások

- versenyképes bérezés + műszakpótlékok
- hosszútávú biztos munkahely;
- határozatlan idejű munkaszerződés;
- cafeteria első teljes ledolgozott hónap után nettó 17.000 Ft
- céges buszjárat: Bokod - Tát - Kocs - Tarján - Tatabánya (Felsőgalla) irányokból

Információk a kiválasztási folyamatról

Partnercégünk saját állományába keres munkavállalókat!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Kompetenciák:
- Magas munkabírás
- Egészségügyi alkalmasság
- Rendezett és büntetlen magánélet

Elvárások
- Alapfokú végzettség
- Ipari területen eltöltött legalább 2 év munkaviszony

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A teljes egészében magyar tulajdonú Gemini HR Kft 2013-ban alakult meg. A négy tulajdonos több éves szakmai tapasztalatot szerzett a munkaerő-kölcsönzés terén, mielőtt megalapították saját cégüket.

A vállalkozás célkitűzése, hogy partnerei részére olyan munkaerő-kölcsönzési hátteret nyújtson, mely biztos alapokon nyugszik, folyamatosságot tesz lehetővé és rugalmasan alakítható. Ezért a tulajdonosok közvetlenül, napi kapcsolatban állnak megbízóinkkal és munkavállalóinkkal, elkerülve a személyi változásokat a kapcsolattartásban.

Fontos számunkra, hogy ne csak céges ügyfeleink legyenek elégedettek munkánkkal, hanem a hozzánk bizalommal forduló álláskeresők is. A kölcsönzött munkatársainkat a törvényi előírásoknak megfelelően munkaszerződéssel alkalmazzuk.

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

Réti út 162. fsz.5
2800 Tatabánya

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Kovács Klaudia
Tel.: +36303823622
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3911186  Megjelentetés dátuma: 2020.07.29.  A munkabér alsó határa (bruttó): 1 350 Ft/óra