Raktári dolgozó (Dunaharaszti)

Gemini HR Kft

A munkavégzés helye
Dunaharaszti
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- Áru átvétel
- Komissiózás/ Áru összekészítés
- Kézi anyagmozgatás
- Egyéb raktári feladatok ellátása

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem (Bruttó 1.222 Ft-os órabér)
- Cafeteria (Nettó 13.300 Ft/ hó)
- Munkábajárási támogatás
- Fizetési előleg

Egyéb béren kívüli juttatások:
- Biztos, hosszú távú munkahely
- Családi adókedvezmények igénybevétele
- Céges buszjárat
- Bekerülési lehetőség saját állományba
- Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet
- Stabil vállalati háttér

Információk a kiválasztási folyamatról

Dunaharasztiban lévő logisztikai központba raktári dolgozókat keresünk azonnali kezdéssel!

Munkarend:
- Hétfőtől- péntekig
- 2 műszakban (06:00- 14:30-ig illetve 14:00- 22:30-ig)

Jelentkezni elsősorban e-mailben küldött önéletrajzzal!
E-mail: geminihrkft@gmail.com

Bármilyen kérdéssel keressen bátran:
Tel: +36 30 382 3622

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2018.08.13. (még 26 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A teljes egészében magyar tulajdonú Gemini HR Kft 2013-ban alakult meg. A négy tulajdonos több éves szakmai tapasztalatot szerzett a munkaerő-kölcsönzés terén, mielőtt megalapították saját cégüket.

A vállalkozás célkitűzése, hogy partnerei részére olyan munkaerő-kölcsönzési hátteret nyújtson, mely biztos alapokon nyugszik, folyamatosságot tesz lehetővé és rugalmasan alakítható. Ezért a tulajdonosok közvetlenül, napi kapcsolatban állnak megbízóinkkal és munkavállalóinkkal, elkerülve a személyi változásokat a kapcsolattartásban.

Fontos számunkra, hogy ne csak céges ügyfeleink legyenek elégedettek munkánkkal, hanem a hozzánk bizalommal forduló álláskeresők is. A kölcsönzött munkatársainkat a törvényi előírásoknak megfelelően munkaszerződéssel alkalmazzuk.

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

Réti út 162. fsz.5
2800 Tatabánya

Kapcsolat