Full stack developer

GBD Tanácsadó és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság

A munkavégzés helye
Távmunka
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnali

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Tapasztalt Full Stack Developert (elsősorban kiemelkedő backend ismeretekkel) keresünk meglévő honlapjaink és szolgáltatásaink folyamatos karbantartásához akár azonnali munkakezdéssel.
Ha elege van abból, hogy csak egy homokszem legyen egy ezer fős gépezetben, és szeretne egy nemzetközileg sikeres cég megbecsült tagja lenni, akkor jó helyen jár!
Munkavégzés helye: Home Office
Teljes munkaidős munkaviszony vagy megbízási szerződés alapján is végezhető.

Főbb feladatok, munkák:
Webalkalmazások és mikroszervízek fejlesztése
Holnapok frissítése és fejlesztése
Háttéralkalmazások frissítése és fejlesztése
Önálló munkavégzés
Dokumentáció készítés
Tesztelés

Szükséges tudás:
Minimum 5+ év fejlesztési tapasztalat
Kiemelkedő backend ismeretek: PHP (Codeigniter és Laravel), MySQL
Frontend ismeretek: HTML, CSS, Js
Docker, Git, CI/CD ismeretek
Angol nyelvismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Docker, Composer, Golang és Linux ismerete
Angular, Vue, Typescript, jQuery ismerete

Amit kínálunk:
Több éve sikeresen működő és dinamikusan fejlődő nemzetközi cég vagyunk biztos háttérrel.
A munkaidőt magának oszthatja be és otthonról dolgozhat.
Több projektben változatos munkát tudunk biztosítani.
Hosszútávú és biztos munkahelyre talál.
A megfelelő hozzáállást és szakértelmet kimagasló fizetéssel jutalmazzuk.

Az állást fogyatékkal élők is betölthetik.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Egyéb ismeretek

PHP - haladó
JavaScript - haladó
HTML - haladó

Szakmai tapasztalat években

3
3

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Dinamikusan fejlődő nemzetközi cég, többek között a MillionVerifier tulajdonosa. Profilunk hamarosan új szolgáltatásokkal bővül.
ID: 3970024  Megjelentetés dátuma: 2020.09.18.