Szobaasszony csoportvezető (HK vezető)

Gastro - Genius

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Négycsillagos győri hotelünkbe

Szobaasszony csoportvezető (HK vezető) munkatársat

keresünk csapatbővítés céljából.

Feladatok:
- Beosztások készítése a hotel foglaltságának figyelembe vételével
- Szobaasszonyok munkájának koordinálása, ellenőrzése
- Kitakarított szobák ellenőrzése, átvétele
- Szükség esetén a takarítási feladatokban való részvétel, szobaasszonyok munkájának támogatása, segítése
- Takarítószer és tisztítószer gazdálkodás

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:
- Hosszú távú, stabil munkahely
- Versenyképes bérezés

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:
- Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a megadott e-mail címre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
- Szobaasszony vagy takarító munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
- Tisztaság, rendszerető személyiség
- Vezetői attitűd, koordinációs képesség
- Önállóság, talpraesett munkavégzés
- Stressztűrés
- Megbízhatóság, kikérhető erkölcsi bizonyítvány
- Ápolt megjelenés
- Munkavégzés: heti 5 munkanap, napi 8 óra, a munkanapok eshetnek hétvégére is
- Győri, vagy környéki lakhely
- Azonnali kezdés előnyt jelent

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Fagyasztott élelmiszer kereskedelemmel foglalkozik

A cég címe