Szobaasszony

Garzon Plaza Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Matusz-Vad Zrt-hez tartozó győri Hotel Garzon Pláza**** saját csapata bővítése céljából
munkatársat keres

Az Ön feladata:
- a szállodai szobák rendjének, tisztaságának biztosítása
- a szálloda szobáinak előkészítése
- szobák takarítása-bútorok tisztán tartása
- ágynemű, törölköző cseréje
- a szobákhoz tartozó fürdőszoba tisztán tartása
- közterek takarítása (wellnesz, fitnesz)
- mosodai feladatok ( mosás, vasalás)

Az Ön profilja:
- minimum alapfokú iskolai végzettség,
- megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség, vendég centrikus hozzáállás
- önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:
• Győr
Munkaidő:
• heti 5 nap (hétvégi és ünnepnapi munkavégzéssel)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrier oldalunkon:

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

- Győr

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3927542  Megjelentetés dátuma: 2020.06.22.