Pénzügyi Számviteli Ügyintéző

Garamvári Szőlőbirtok Vinárium Kft

A munkavégzés helye
Budapest, Sörház utca, 1222 Magyarország
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2019.02.01.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
Megegyezés szerint

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Családi Vállalkozásba keresünk pénzügyi számviteli ügyintézőt.
Főbb feladatok: Bejövő számlák kontírozása,könyvelése,bank bizonylatok naprakész könyvelése,számlázás, főkönyvelő munkájának segítése,pénzügyi feladatok ellátása,bérügyintézésben illetve betanulás után jövedéki ügyintézésben való részvétel.

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2019.01.31. (még 15 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Pénzügy-számvitel

Készségek és személyes tulajdonságok

A megfelelő jelölt szakirányú középfokú végzettséggel rendelkezik,nyitott új dolgok elsajátítására.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Garamvári Szőlőbirtok családi tulajdonú cég, amely a minőségi szőlő és bortermelés, valamint a tradicionális pezsgőgyártás és értékesítés céljából jött létre.

A cég 75 HA szőlőültetvényt és egy kastélyszerű borászati üzemet mondhat magáénak Balatonlellén, ahol a szőlő feldolgozásától a must érleléséig és palackozásáig minden borászati munka folyik.

A cég címe

Garamvári Szőlőbirtok Kft.
Sörház utca 20.
1222 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Garamvári Zsuzsanna
Tel.: +36707089353
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3569878   Megjelentetés dátuma: 2019.01.04.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Megegyezés szerint