Mérlegképes könyvelő

Garamvári Szőlőbirtok Vinárium Kft

A munkavégzés helye
Balatonlelle
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.09.02.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
300000-370000

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Számviteli szakképzettséggel keresünk munkatársat Balatonlellére,akit a pénzügy-számviteli területén kívánunk foglalkoztatni.
Feladatai: Belföldi ill.külföldi számlák rögzítése,könyvelése,havi áfa bevallás elkészítése,analitika készítése,nyilvántartások vezetése,munkaügyi nyilvántartások vezetése,elszámolása.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Pénzügy-Számvitel

Készségek és személyes tulajdonságok

Pénzügyi-számviteli illetve bérszámfejtői tapasztalat és gyakorlat.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Garamvári Szőlőbirtok családi tulajdonú cég, amely a minőségi szőlő és bortermelés, valamint a tradicionális pezsgőgyártás és értékesítés céljából jött létre.

A cég 75 HA szőlőültetvényt és egy kastélyszerű borászati üzemet mondhat magáénak Balatonlellén, ahol a szőlő feldolgozásától a must érleléséig és palackozásáig minden borászati munka folyik.

A cég címe

Sörház utca 20
1222 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Garamvári Zsuzsanna
Tel.: +36707089353
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3482368   Megjelentetés dátuma: 2018.08.31.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   300000-370000