1 200 - 1 500 EUR

Kuchár

Galileo Hotel s.r.o.

Miesto práce
Donovaly, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
15.5.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava minútkových jedál, hotových jedál, jedál studenej kuchyne, príprava hotelových raňajok

Informácie o mzde

od 1200,00 Eur brutto, ďalšie ohodnotenie na základe kvalifikácie, skúseností a zručností na základe osobného pohovoru a po vyskúšaní priamo v procese

Zamestnanie na trvalý pracovný pomer. Práca v prestížnom hoteli, ubytovanie zabezpečené, možnosť odborného rastu.

poslať životopis s motivačným listom, volať poobede, môžete volať priamo šéfkuchárovi, 0908 909 784, všetky informácie poskytneme pri osobnom stretnutí

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2019 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

gastronomia, vyučený kuchár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vyučený v odbore, vítaná prax na pozícii kuchár aspoň 2-3 roky, ochota ďalej sa rozvíjať, spoľahlivosť a chuť do práce, práca v strese nesmie byť problém, cit pre detail, dochvílnosť a spolahlivosť
ID: 2345240   Megjelentetés dátuma: 2019.04.07.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   od 1200,00 Eur brutto, ďalšie ohodnotenie na základe kvalifikácie, skúseností a zručností na základe osobného pohovoru a po vyskúšaní priamo v procese