Árufeltöltő

G'ROBY Centrum Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

G’Roby Élelmiszerkereskedelmi Céghálózat üzleteibe és központi raktárába árufeltöltő / illetve áru összekészítő munkakörbe keres munkavállalókat.

Főbb feladatok:
• termékek kihelyezése / összekészítése, anyagmozgatás
• termékszigetek karbantartása
• a termék fogyaszthatósági idejének figyelése
• értékesítő kollégák munkájának segítése
• vevők udvarias és szakszerű informálása

Elvárások:
• erkölcsi bizonyítvány
• vevőközpontú szemlélet
• erős fizikum

Amit kínálunk:
• hosszú távú, stabil munkahely
• egy összetartó, jól működő csapat tagja lehet
• törvényben előírt szabadság és szabadnap
• gyermekek után járó pótszabadság
• bérlet térítése vidéki munkavállalóknak

Napi munkaidő: 8 óra (2 műszak)

Munkavégzés helye: Budapest belvárosában található üzletek és központi raktár (XVIII. kerület)
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát fényképes önéletrajzzal az "Elküldöm az Önéletrajzomat" gombra kattintva tudja elküldeni.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

G’Roby Élelmiszerkereskedelmi Céghálózat

A cég címe

Közdűlő út 46-50.
1186 Budapest

Kapcsolat