Pénztáros

G'ROBY Centrum Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Pénztáros

Ha gyermekkorodban szerettél boltost játszani, kommunikatív ember vagy és kedveled a pörgést, a rendet magad körül, akkor nálunk a helyed!

G’Roby Élelmiszerkereskedelmi Céghálózat pénztáros munkakörbe keres gyakorlattal rendelkező munkavállalókat.

Főbb feladatok:
• a vásárlók segítőkész és udvarias kiszolgálása
• gyors és pontos pénztári munka

Elvárások:
• erkölcsi bizonyítvány
• vevőközpontú szemlélet

Amit kínálunk:
• hosszú távú, stabil munkahely
• egy összetartó, jól működő csapat tagja lehet
• törvényben előírt szabadság és szabadnap
• gyermekek után járó pótszabadság
• bérlet térítése vidéki munkavállalóknak

Napi munkaidő: 8 óra (2 műszak)

Munkavégzés helye: Budapest belvárosában található üzletek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázatát fényképes önéletrajzzal az "Elküldöm az Önéletrajzomat" gombra kattintva küldheti el.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

G’Roby Élelmiszerkereskedelmi Céghálózat

A cég címe

Közdűlő út 46-50.
1186 Budapest