Műanyagipari betanított munkás

Frige Plaszt Kft.

A munkavégzés helye
Zala
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk, a Frige Plaszt Kft. 25 éve a magyar műanyag csomagoló ipari piac egyik meghatározó szereplője, teljes mértékben magyar tulajdonú vállalat.

Jelenleg zalaegerszegi üzemünkbe keressük új kollégánkat
Gépkezelő, betanított munkás
munkakörbe.

Feladatok:
• Műanyag termékeket gyártó berendezések, gépek felügyelete,
• Legyártott termékek ellenőrzése, sorjázása és csomagolása,
• Gyártásközi selejt és sorja újra hasznosítása
• Munkautasítások betartása szerinti munkavégzés.

Elvárások:
• Minimum 8 általános iskolai végzettség,
• Három műszakos munkarend vállalása,
• Precíz, önálló munkavégzés,
• Felelősségtudó, megbízható személyiség.

Amit kínálunk:
• Azonnali munkakezdés,
• Családias légkör (műszakonként három-négy dolgozó)
• Biztos, hosszú távú munkalehetőség,
• Utazási költség teljes térítése (helyijárat is),
• Alapbér + műszak pótlék + minőségi bérpótlék
• 13. havi juttatás
• Szabadságkiadás rugalmas kezelése, személyre szabott kiadása,
• Kulturált munkakörülmények.

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg, Andráshida
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el részünkre önéletrajzát a frigearpi@gmail.com e-mail címre vagy érdeklődjön Kovács Árpád ügyvezetőnél a +36309862050 -es telefonszámon..

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Gazdaság utca 26/A
8900 Zalaegerszeg