Gépkezelő operátor

FP Invest Trade KFT

A munkavégzés helye
Göd
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• automatizált gépek felügyelete,
• gépek kiszolgálása alapanyagokkal

Egyéb béren kívüli juttatások

Fizetés: teljesen bejelentett alapbér + műszakpótlék + cafeteria + jelenléti prémium + negyedéves és éves prémium
• modern, tiszta munkakörnyezetben dolgozhatsz
• bejáráshoz ingyenes vállalati busz vagy 10 Ft/km-es üzemanyagtámogatást adunk
• szálláslehetőségünk is van

Buszjáratok:
• Budapest – Dunakeszi – Göd
• Kétbodony – Romhány – Szátok – Tereske – Érsekvadkert – Patak – Nagyoroszi – Borsosberény – Rétság – Szendehely – Szendehely Katalinpuszta – Kosd – Göd
• Gödöllő – Mogyoród – Fót – Veresegyház – Őrbottyán – Vácrátót – Csörög – Sződ – Sződliget – Göd
• Szob – Zebegény – Nagymaros – Kismaros – Verőce – Vác – Sződliget – Göd

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég elektromos autókba gyárt akkumulátorokat, a jelentkezőket a gödi gyár termelési csapatába várjuk.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Polgár Anna
E-mail: Küldje el önéletrajzát