Üzemi gépész

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt

A munkavégzés helye
Asztalos Sándor út 4. (38840/6 hrsz.), Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:

• a szennyvíztisztítás és iszapkezelés gépészeti berendezéseinek üzemeltetése,
• számítógépes folyamatirányító rendszer használata,
• kogenerációs kiserőművek működtetése,
• hulladékfogadó állomás és szippantott szennyvíz leürítő kezelése,
• takarítási, gépkarbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése;
• mintavétel a szennyvízből, iszapból és a beszállított hulladékokból;
• a beszállított vegyszerek és segédanyagok mennyiségi és minőségi ellenőrzése, átvétele;
• vegyszerek felhasználáshoz történő előkészítése (hígítás, beoldás);
• szállítólevelek, munkalapok, üzemnaplók kitöltése.

Számunkra az ideális jelölt:

• releváns szakmunkás képesítéssel (pl. csatornamű kezelő, villanyszerelő, lakatos, víz-gázvezeték-szerelő) rendelkezik;
• kreatív, jó problémamegoldó képességű;
• mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes;
• vállalni tudja a több műszakos (12 órás váltószolgálat, havi 15 műszakban) munkarendet.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

• hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat,
• számítógépes ismeretek,
• targoncavezetői jogosítvány,
• darukezelő és -kötöző vizsga,
• nehéz- vagy könnyűgép-kezelői vizsga,
• környezetvédelmi technikusi képesítés.

Amit kínálunk:

• önálló munkavégzés,
• hosszú távú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál,
• jóléti juttatások.

A jelentkezők önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt., mint a legnagyobb hazai környezetvédelmi szolgáltató cég, szennyvízelvezetési és -tisztítási alapfeladatán túl küldetésének tekinti, hogy tevékenységével élen járjon a környezetbarát technológiák és fejlesztések meghonosításában, többek között a bioenergia előállításában.
A társaság minden dolgozója munkájával a XXI. század technikai, társadalmi és humán igényeinek megfelelően, magas színvonalon, ügyfélbarát módon, innovatívan kívánja teljesíteni az általa kiszolgált közösségek igényeit és elvárásait.

A cég címe

Asztalos Sándor út 4. (38840/6 hrsz.)
1087 Budapest