Autóbuszvezető

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt

A munkavégzés helye
Soroksári út 31, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.03.01.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek:

• autóbuszvezetés;
• egyéb gépjárművek esetenkénti vezetése.

Számunkra az ideális jelölt:

• rendelkezik D kategóriás vezetői engedéllyel;
• érvényes GKI kártyával;
• PÁV II. vizsgával;
• megbízhatóság jellemzi;
• önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

• digitális tachográf;
• vezetési gyakorlat;
• C kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

• hosszútávú munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál;
• jóléti juttatások.

A jelentkezők magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét, a fizetési igény valamint a pozíció megjelölésével az allas@fcsm.hu e-mail címre várjuk. A tárgyba kérjük beírni a megpályázni kívánt pozíciót.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Jogosítvány

D

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Fővárosi Csatornázási Művek Zrt., mint a legnagyobb hazai környezetvédelmi szolgáltató cég, szennyvízelvezetési és -tisztítási alapfeladatán túl küldetésének tekinti, hogy tevékenységével élen járjon a környezetbarát technológiák és fejlesztések meghonosításában, többek között a bioenergia előállításában.
A társaság minden dolgozója munkájával a XXI. század technikai, társadalmi és humán igényeinek megfelelően, magas színvonalon, ügyfélbarát módon, innovatívan kívánja teljesíteni az általa kiszolgált közösségek igényeit és elvárásait.

A cég címe

Asztalos Sándor út 4. (38840/6 hrsz.)
1087 Budapest

Kapcsolat