Konštruktér

Flügel & Klement, s.r.o.

Miesto práce
Schuhfabrikgasse 17, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nadštandartný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- konštrukčné práce na základe poskytnutých technických podkladov
- konštrukčné práce na zverených projektoch
- vypracovanie výkresovej dokumentácie
- vytváranie detailných výkresov a ich tlačenie
- modelovanie 3D zostáv
- spolupráca s ostatnými členmi tímu

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesionálnej sebarealizácie, odborného a osobného rastu (program školení a tréningov)
- práca v mladom kolektíve
- motivujúce finančné ohodnotenie

Záujemcov o túto pracovnú pozíciu prosíme zaslať svoj štruktúrovaný životopis na emailovú adresu:
oroth@fluegel-klement.com. Po ukončení výberového konania (po dátume 26.04.2018) budú najvhodnejší uchádzači telefonicky kontaktovaní a pozvaní na ústny pohovor. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
SolidWorks - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

konštruktér(prax v oblasti konštruovania výťahov výhodou)
2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie
- flexibilita
- samostatnosť
- ochota učiť sa novým veciam

Wir sind eine Unternehmensgruppe im Bereich der Errichtung, Wartung und Modernisierung von Liftanlagen. Wir bieten unseren Kunden neben bereits etablierten Standardaufzügen auch individuelle Lösungen für technisch und optisch anspruchsvolle Aufzugsanlagen. Um die Aufzüge optisch und funktionell ideal gestalten zu können bieten wir diese mit Stahlkonstruktion und Bautechnik auch als Generalunternehmer- oder Totalunternehmerlösungen an.

Unsere Firma hat ein großes Entwicklungspotential und erweitert sich laufend.
Zur Verstärkung unseres Teams in Wien 23 suchen wir einen Projektleiter in der Abteilung „Planung & Projektabwicklung“ mit mindestens 2 Jahren einschlägiger Berufserfahrung

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Flügel&Klement GesmbH
Schuhfabrikgasse 17
1230 Vieden
ID: 3331039   Megjelentetés dátuma: 2018.03.12.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   nadštandartný