EHS koordinátor

Florin Zrt.

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:

A munkakör célja a vállalat munka-, egészség-, tűz- és környezetvédelmi feladatainak tervezése, koordinálása, végrehajtása.

Feladatok:
• EHS stratégia kialakításában és megvalósításában való aktív közreműködés. Éves tevékenységi- és költségterv készítése, végrehajtásának nyomon követése.
• EHS szabályozások és folyamatok rendszerének folyamatos felülvizsgálata, fejlesztése; jogszabályváltozások követése, szabályok betartatása.
• Kapcsolódó éves és ismétlődő oktatások tervezése, végrehajtása, hatékonyságának nyomon követése.
• Rendszeres belső auditok, bejárások szervezése, az eredményének elemzése, feladatok végrehajtásának támogatása.
• Külső és belső jelentések, bevallások készítése; aktív hatósági kapcsolattartás.
• Gépek, berendezések üzembe helyezése; beruházási folyamatokban való közvetlen közreműködés.
• Munkabalesetek nyilvántartása, kivizsgálása, előírások szerinti jelentése, valamint a megfelelő javító és megelőző intézkedések bevezetése.

Elvárások:
• Felsőfokú műszaki és középfokú munkavédelmi végzettség, vagy munkavédelmi szakmérnök diploma
• Középfokú tűzvédelmi képesítés, környezetvédelmi végzettség
• 3-5 éves tapasztalat EHS területen
• Proaktív, együttműködő személyiség
• Rendszerszemlélet, problémamegoldó gondolkodás, önálló munkavégzés

Amennyiben úgy érzi, hogy elvárásainknak megfelel, lelkiismeretes, munkájáért 100%-ban felelősséget tud vállalni, képes a kétirányú kommunikációra és mindeközben fontosak az emberi kapcsolatok, a pozíció megjelölésével töltse fel már MOST fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a https://florin.hrfelho.hu/ linken!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Florin Zrt.
- Szeged

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Személyügy
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3913321  Megjelentetés dátuma: 2020.05.18.