Területi értékesítő

Flip

A munkavégzés helye
Pest megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
szabadúszó, vállalkozó

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Legyél területi értékesítő magas kereseti lehetőséggel!

Jelenleg a következő városokba keresünk területi értékesítőt:

Budapest
Pest megye

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

- új ügyfelek felkeresése személyesen, az otthonukban címlista alapján és telekommunikációs szolgáltatás (azaz TV, internet és telefon) értékesítése
- értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció, tanácsadói és értékesítési tevékenység
- marketingcélú eszközök kihelyezése
- mobilpultos megjelenés bevásárlóközpontokban, illetve egyéb kitelepüléseken
- értékesítési tevékenység vidéki városokban, utazási támogatással (persze ez csak rajtad múlik, hogy mennyire vagy nyitott az utazásra)

Amit kínálunk:

- fix alapjutalék
- ha sokat melózol, a 3. hónap után akár 600.000 Ft-ot is kereshetsz, vagy többet
- ingyenes szakmai képzés és folyamatos fejlesztés
- rugalmas időbeosztás
- a munkavégzéshez szükséges digitális eszközöket biztosítjuk, extra felhasználói kedvezményekkel és 100 GB mobilinternettel
- marketingtámogatás
- azonnali kezdés

Te vagy a mi emberünk, ha:

- jó a dumád, meggyőző vagy, hiszel magadban és szeretnél profi értékesítővé válni
- akkor vagy boldog, ha újabb és újabb feladatokat oldottál meg, és szereted, ha a fizud arányos a teljesítményeddel
- „a jég hátán is megélek” hozzáállás
- nem az irodában ücsörgő típus vagy, örülsz, ha lehet pörögni
- a vállalkozói jogviszony simán belefér neked
- kitartó vagy és pozitív a hozzáállásod

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

2017 májusában indultunk a Magyar Telekom második márkájaként, azóta egyre többen csatlakoznak hozzánk. Az egyszerű, gyors ügyintézésben és a minőségi, apróbetűk nélküli szolgáltatásban hiszünk.

A cég címe

Flip

Kapcsolat

ID: 3919573  Megjelentetés dátuma: 2020.06.03.