Területi értékesítő-Pápa és környéke

Flip

A munkavégzés helye
Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Veszprém megye (Az állás utazást igényel)
Munkaidő
teljes munkaidő, szabadúszó, vállalkozó

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Legyél Területi értékesítő magas kereseti lehetőséggel!

Pont jó helyen jársz! Ne halogasd a döntést, ha:

• olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol valóban megbecsülik a tudásodat!
• olyan csapat tagja lennél, ahol jól érzed magad, segítséget és támogatást kapsz a mindennapi munkádban a kollégáktól és a vezetődtől!
• olyan fizetést szeretnél, amit elvársz a munkádért!

Amit kínálunk:
• fix alapjutalék
• ha sokat melózol, a 3. hónap után akár 600.000 Ft-ot is kereshetsz, vagy többet
• ingyenes szakmai képzés és folyamatos fejlesztés
• rugalmas időbeosztás
• a munkavégzéshez szükséges digitális eszközöket biztosítjuk, extra felhasználói kedvezményekkel és 100 GB mobilinternettel
• marketingtámogatás
• azonnali kezdés

Az alábbi feladatokban számítunk rád:
• új ügyfelek felkeresése személyesen otthonukban címlista alapján és telekommunikációs szolgáltatás (azaz TV, internet és telefon) értékesítése
• értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció, tanácsadói és értékesítési tevékenység
• marketing célú eszközök kihelyezése
• mobilpultos megjelenés bevásárló központokban illetve egyéb kitelepüléseken
• értékesítési tevékenység vidéki városokban, utazási támogatással (persze ez csak rajtad múlik, hogy mennyire vagy nyitott az utazásra)

Te vagy a mi emberünk, ha:
• jó a dumád, meggyőző vagy, hiszel magadban és szeretnél profi értékesítővé válni
• akkor vagy boldog, ha újabb és újabb feladatokat oldottál meg, és szereted, ha a fizud arányos a teljesítményeddel
• nem az irodában ücsörgő típus vagy, örülsz, ha lehet pörögni
• a vállalkozói jogviszony simán belefér neked
• kitartó vagy és pozitív a hozzáállásod

Te is szívesen dolgoznál csapatunkban? Jelentkezz!

Várjuk jelentkezésedet!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

2017 májusában indultunk a Magyar Telekom második márkájaként, azóta egyre többen csatlakoznak hozzánk. Az egyszerű, gyors ügyintézésben és a minőségi, apróbetűk nélküli szolgáltatásban hiszünk.

A cég címe

Flip

Kapcsolat

ID: 3856173  Megjelentetés dátuma: 2020.01.27.