Területi értékesítő-Budapest

Flip

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, szabadúszó, vállalkozó

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Legyél Területi értékesítő magas kereseti lehetőséggel!

Pont jó helyen jársz! Ne halogasd a döntést, ha:

• olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol valóban megbecsülik a tudásodat!
• olyan csapat tagja lennél, ahol jól érzed magad, segítséget és támogatást kapsz a mindennapi munkádban a kollégáktól és a vezetődtől!
• olyan fizetést szeretnél, amit elvársz a munkádért!

Amit kínálunk:
• fix alapjutalék
• ha sokat melózol, a 3. hónap után akár 600.000 Ft-ot is kereshetsz, vagy többet
• ingyenes szakmai képzés és folyamatos fejlesztés
• rugalmas időbeosztás
• a munkavégzéshez szükséges digitális eszközöket biztosítjuk, extra felhasználói kedvezményekkel és 100 GB mobilinternettel
• marketingtámogatás
• azonnali kezdés

Az alábbi feladatokban számítunk rád:
• új ügyfelek felkeresése személyesen otthonukban címlista alapján és telekommunikációs szolgáltatás (azaz TV, internet és telefon) értékesítése
• értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció, tanácsadói és értékesítési tevékenység
• marketing célú eszközök kihelyezése
• mobilpultos megjelenés bevásárló központokban illetve egyéb kitelepüléseken
• értékesítési tevékenység vidéki városokban, utazási támogatással (persze ez csak rajtad múlik, hogy mennyire vagy nyitott az utazásra)

Te vagy a mi emberünk, ha:
• jó a dumád, meggyőző vagy, hiszel magadban és szeretnél profi értékesítővé válni
• akkor vagy boldog, ha újabb és újabb feladatokat oldottál meg, és szereted, ha a fizud arányos a teljesítményeddel
• nem az irodában ücsörgő típus vagy, örülsz, ha lehet pörögni
• a vállalkozói jogviszony simán belefér neked
• kitartó vagy és pozitív a hozzáállásod

Te is szívesen dolgoznál csapatunkban? Jelentkezz!

Várjuk jelentkezésedet!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

2017 májusában indultunk a Magyar Telekom második márkájaként, azóta egyre többen csatlakoznak hozzánk. Az egyszerű, gyors ügyintézésben és a minőségi, apróbetűk nélküli szolgáltatásban hiszünk.

A cég címe

Flip
ID: 3845431  Megjelentetés dátuma: 2020.01.15.