Területi értékesítő-Szeged

Flip

A munkavégzés helye
Szeged
Munkaidő
teljes munkaidő, szabadúszó, vállalkozó

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Legyél Területi értékesítő a Flipnél!

Pont jó helyen jársz! Ne halogasd a döntést, ha:

• úgy érzed, nem becsülik meg a tudásodat a munkahelyeden
• nem azt a fizetést kapod a munkádért, amit te elvárnál érte
• nem érzed jól magad a mostani csapatodban
• állandóan problémákba ütközöl a vezetőiddel

Amit kínálunk:
• ha sokat melózol, sokat kereshetsz, csak rajtad múlik, mennyit teszel bele
• fix alapjutalék, a betanulási időszak alatt
• ingyenes szakmai képzés és folyamatos fejlesztés
• rugalmas időbeosztás: te döntöd el, mikor és mennyit dolgozol, persze akkor vihetsz haza sokat, ha sokat vagy terepen
• a szükséges digitális eszközöket biztosítjuk, extra felhasználói kedvezményekkel
• marketing támogatás
• azonnali munkakezdés

Az alábbi feladatokban számítunk rád:
• új előfizetők felkeresése
személyesen otthonukban címlista alapján és PONT JÓ szolgáltatás (az az TV, internet, telefon szolgáltatás) értékesítése
• értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció, tanácsadói és értékesítési tevékenység
• marketing célú eszközök kihelyezése
• mobilpultos megjelenés bevásárló központokban illetve egyéb kitelepüléseken

Téged keresünk, ha:
• Jó a dumád, meggyőző vagy, ha hiszel valamiben, és szeretnél profi értékesítő lenni.
• Legalább középfokú végzettséged van, viszont az bőven elég is, a lényeg, hogy a számítógéptől ne idegenkedj.
• Akkor vagy boldog, ha újabb és újabb feladatokat oldottál meg, és szereted, ha a munkádért olyan fizut kapsz, amilyet megérdemelsz.
• Nem az irodában ücsörgő típus vagy, örülsz, ha lehet pörögni.
• A vállalkozói jogviszony simán belefér neked.

Te is szívesen dolgoznál csapatunkban? Jelentkezz!

Várjuk jelentkezésedet!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

2017 májusában indultunk a Magyar Telekom második márkájaként, azóta egyre többen csatlakoznak hozzánk. Az egyszerű, gyors ügyintézésben és a minőségi, apróbetűk nélküli szolgáltatásban hiszünk.

A cég címe

Flip