Projektmérnök

Flex Time Resort Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Pécs
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Folyamatosan fejlődő, pécsi székhelyű, piacvezető gyártóipari partner cégünk munkatársat keres
Projektmérnök pozícióba.

Főbb feladatok:
• Részvétel az egyes gyártási projektek előkészítésben
• Gyártási projektek bevezetésének szakmai és adminisztratív támogatása
• A gyártáshoz szükséges berendezések tervezése, fejlesztése és bevezetése
• Gyártási folyamatok, technológiák optimalizálása
• Műszaki fejlesztések megtervezése és végrehajtása
• Hiba okok elemzése, javítási intézkedések elkészítése
• Folyamatképesség fenntartása, fejlesztése
• Együttműködés a társterületekkel a gyártási/minőségügyi problémák megoldásában

A pozícióhoz tartozó elvárások:
• Befejezett gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnök végzettség
• Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
• Legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
• Autóipari gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat
• Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség, határozott fellépés

Előnyt jelent:
• PLC programozási ismeretek előnyt jelent
• Könnyűipari gyártásban szerzett tapasztalat
• Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
• SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Változatos és kihívást jelentő feladatok
• Folyamatos fejlődési lehetőség
• Multinacionális környezet

Kérjük fényképes önéletrajzát küldje el részünkre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Flex Time Resort Kft. több éves tapasztalattal rendelkezik a munkaerő-kölcsönzés/közvetítés területén.

A cég címe

Koller József utca 7.
7626 Pécs
ID: 3890193  Megjelentetés dátuma: 2020.03.11.