Minőségbiztosítási mérnök

Flex Time Resort Szolgáltató Kft.

A munkavégzés helye
Pécs
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Pécsi székhelyű német partnercégünk részére keresünk Minőségbiztosítási mérnök
pozícióba.

Főbb feladatok:
• Minőségbiztosítási utasítások, eljárások elkészítése, bevezetése
• Intézkedések kiadása, bevezetésük ellenőrzése
• Hibaanalízisek lefolytatása
• Vevői reklamációk kezelése, 8 D riportok elkészítése
• Eltérés esetén korrekciós és megelőző intézkedésekben, javaslatok kidolgozásában való részvétel
• Dokumentáció kezelése, aktualizálása

A pozícióhoz tartozó elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat
• Autóipari minőségbiztosítási szabványok ismerete
• Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
• MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:
• Könnyűiparban szerzett tapasztalat
• SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:
• versenyképes jövedelem
• változatos és kihívást jelentő feladatok
• folyamatos fejlődési lehetőség
• multinacionális környezet

Kérjük fényképes önéletrajzát küldje a [email protected] e-mail címünkre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Flex Time Resort Kft. több éves tapasztalattal rendelkezik a munkaerő-kölcsönzés/közvetítés területén.

A cég címe

Koller József utca 7.
7626 Pécs