A FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ NONPROFIT RÉSZVÉNYTÁRSASÁG
pályázatot hirdet

Esztergályos

munkakör betöltésére.

Fő feladatai lesznek:

  • Alkatrészek javítása, gyártása rajz alapján,
  • alkatrészek részegységeinek forgácsolása,
  • fékpofa, fékdobok szabályozása,
  • perselyek, tengelyek készítése,
  • szerszámok élezése, köszörülése.

Elvárások:

  • Szakirányú szakmunkás bizonyítvány,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • rugalmasság, terhelhetőség,
  • együttműködési készség, emberközpontú gondolkodás,
  • jó kommunikációs készség,
  • marógép, esztergagép, gépfűrész használata.

Előnyt jelent:

  • 3324 Vezetőüléses targonca gépcsoportra gépkezelői jogosítvány,
  • hidraulika, pneumatikus ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Stabil, bejelentett munkahely, egy nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőséggel,
  • azonnali munkakezdési lehetőség,
  • teljesítményalapú ösztönzési rendszer,
  • 3 hónap próbaidő után Cafetéria juttatás (SZÉP-kártya, Erzsébet kártya, nyugdíj és egészségpénztár stb.),
  • a Társaság telephelyein igénybe vehető foglalkozás-egészségügyi és ingyenes fogászati ellátás,
  • igény esetén munkásszállón történő elhelyezés,
  • kedvezményes díjszabás mellett igénybe vehető Társasági üdülők biztosítása,
  • karrierépítési lehetőség pályakezdők részére is.

Terület:

járműjavítás, alkatrészgyártás

Munkaviszony típusa:

határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. ker. Ecseri út 8-12.

Fényképes szakmai önéletrajzát a [email protected] e-mail címre szíveskedjen elküldeni bérigény megjelölésével. A tárgyba kérjük beírni: „Esztergályos”.
Elküldöm az önéletrajzomat