A FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ NONPROFIT RÉSZVÉNYTÁRSASÁG
pályázatot hirdet

Üzemanyagkút-kezelő

munkakör betöltésére.

Fő feladatai:

  • A beérkező üzem és kenőanyagok mennyiségi, minőségi átvétele.
  • Az anyagok kiadása a felhasználók számára, kivételezési bizonylat ellenében.
  • A kiadásra kerülő anyagok kézi és gépi könyvelése, bizonylatolása.
  • Személy és tehergépjárművek üzemanyaggal történő kiszolgálása.
  • Éves vagyonmegállapító leltárban való részvétel.
  • Üzemanyag kiadással kapcsolatos adminisztráció elvégzése.
  • A töltőállomás területén a rend fenntartása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • számítógép felhasználói ismeret,
  • jó kommunikációs készség és konfliktuskezelő képesség,
  • önálló munkavégzési képesség,
  • rugalmasság,
  • megbízhatóság, etikus magatartás,
  • csapatmunkára való képesség, dinamizmus.

Kezdés:

megbeszélés szerint

Munkavégzés helye:

Budapest, XV. ker. Károlyi Sándor u. 119-121.

Amit nyújtunk:

  • Stabil, bejelentett munkahely, egy nagyvállalatnál, hosszútávú munkalehetőséggel,
  • azonnali munkakezdési lehetőség,
  • alapbéren felül biztosított bérpótlékok és teljesítményalapú ösztönzési rendszer,
  • 3 hónap próbaidő után kiemelkedő Cafetéria juttatás (SZÉP-kártya, Erzsébet kártya, nyugdíj és egészségpénztár stb.),
  • a Társaság telephelyein igénybe vehető foglalkozás-egészségügyi és ingyenes fogászati ellátás,
  • igény esetén munkásszállón történő elhelyezés,
  • kedvezményes díjszabás mellett igénybe vehető Társasági üdülők biztosítása,
  • karrierépítési lehetőség pályakezdők részére is.

Fényképes szakmai önéletrajzát a [email protected] e-mail címre, tárgyban az „Üzemanyagkút kezelő” munkakör kifejezés feltüntetésével szíveskedjen elküldeni.
Elküldöm az önéletrajzomat