A FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ NONPROFIT RÉSZVÉNYTÁRSASÁG
pályázatot hirdet

Gépjárműszerelő
(Célgép Javító Üzem)

munkakör betöltésére.

Fő feladatai:

  • Járművek és felépítmények (elsősorban 3,5 t feletti) javítási, karbantartási munkafolyamatainak elvégzése,
  • járművek hatósági vizsgára történő felkészítése,
  • futójavítások végrehajtása,
  • anyagszükséglet felmérése, előkészítése.

Elvárások:

  • Szakirányú szakmunkás bizonyítvány,
  • műszaki rajz olvasása,
  • mérőeszközök helyes használata,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • rugalmasság, terhelhetőség, együttműködési készség.

Előnyt jelent:

  • 3324 Vezetőüléses targonca gépcsoportra gépkezelői jogosítvány,
  • 3,5 t feletti járművek javításában szerzett további szakmai tapasztalat,
  • „C” kategóriás jogosítvány+GKI kártya.

Amit kínálunk:

  • Stabil bejelentett munkahely egy nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőséggel,
  • azonnali munkakezdési lehetőség,
  • alapbéren felül biztosított bérpótlékok és teljesítményalapú ösztönzési rendszer,
  • 3 hónap próbaidő után Cafetéria juttatás (SZÉP-kártya, Erzsébet kártya, nyugdíj és egészségpénztár stb.),
  • a Társaság telephelyein igénybe vehető foglalkozás-egészségügyi és ingyenes fogászati ellátás,
  • igény esetén munkásszállón történő elhelyezés,
  • kedvezményes díjszabás mellett igénybe vehető Társasági üdülők biztosítása,
  • karrierépítési lehetőség pályakezdők részére is.

Kezdés:

az elbírálást követően azonnal

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. ker. Testvérhegyi út 10/a.

Fényképes szakmai önéletrajzát az Elküldöm az önéletrajzomat gombra kattintva szíveskedjen elküldeni, a tárgyba „gépjárműszerelő, Testvérhegy” jelige feltüntetésével.
Kérjük, hogy levelében jelezze az Ön által választott munkavégzési helyet.
Elküldöm az önéletrajzomat