Mérlegképes könyvelő

First Class Stúdió Kft

A munkavégzés helye
Andrássy út, Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Gyakorlattal rendelkező, önállóan dolgozni tudó mérlegképes könyvelőt keresünk belvárosi könyvelőirodánkba

Feladatok:
• Teljes körű könyvelési feladatok ellátása a rögzítéstől a mérlegig
• Havi jelentések, éves és évközi beszámolók, adóbevallások elkészítése
• Statisztikai adatszolgáltatások teljesítése
• Adófolyószámla egyeztetése, ellenőrzése
• Analitikus egyeztetések
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások:
• Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
• Naprakész számviteli, könyvelési és adózási ismeretek
• Legalább 5 év könyvelőirodában szerzett tapasztalat
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
• Önálló, precíz munkavégzés
• Felelősségteljes hozzáállás
• Jó problémamegoldó képesség és kommunikációs készség

Előny:
• Adótanácsadói és tb-ügyintézői képzettség

Amit kínálunk:
• Teljes munkaidős munkaviszony
• Versenyképes fizetés
• Igényes munkakörnyezet
• Családias légkör

Munkavégzés helye:
Budapest VI. kerület

Jelentkezni:
Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az "Elküldöm az önéletrajzomat" gombra kattintva lehetséges!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Családias hangulatú belvárosi könyvelőiroda, mely több cég teljes körű könyvelésével és bérszámfejtésével foglalkozik.

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

Andrássy út 92-94
1062 Budapest

Kapcsolat