Marketing projektmenedzser munkatárs

FINGERPRINT Szolgáltató és Kereskedelmi KFT.

A munkavégzés helye
Szabadkai út 9/A, Szeged (Járás), Csongrád megye
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő
A munkába lépés időpontja
2018.05.01.
A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások
megállapodás alapján

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Projektmenedzser kollégát keresünk kreatív kommunikációs ügynökségünkbe!

Ha már menedzselted vállalatok projektjeit, a tárgyalások lebonyolításától, munkafelvételtelen át az ügyfelek igényeinek kiszolgálásáig, akkor érdemes jelentkezned hozzánk, mert lehet, hogy pont rád van szükségünk – neked pedig ránk!

Nekünk fontos:
Lendületes, csapatjátékos, határozott legyél, de amikor kell, kedves és türelmes is egyben. Szükséges lesz, hogy a határidőket jól szervezd, mindig képben legyél, hol tartasz feladataiddal. Ha van marketinges szemléleted, esetleg nyomdai, on-line tapasztalatod, angol tudásod, az nagyon jó, de ami még fontosabb, hogy megbízható és elhivatott légy - csak erre nem tudunk megtanítani, minden másra felkészítünk.

Feladatok:
· kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal
· árajánlatok bekérése, elkészítése
· grafikusoknak munkakiadás, időbeosztás megszervezése
· cégképviselet, tárgyalások lebonyolítása
· munkaszervezés
· projekt adminisztráció

Neked ajánljuk:
· versenyképes fizetés
· kellemes munkakörnyezet
· érdekes projektek
· rugalmasság
· összetartó csapat.

Információk a kiválasztási folyamatról

Fényképes CV-t, bemutatkozó- motivációs levelet, fizetési elképzelés megjelöléssel az [email protected] címre várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

Amivel mindenképpen rendelkeznie kell annak, akit keresünk:
· precíz adminisztrációs képesség
·· érzék a kommunikációhoz és a reklámszakmához
· igényes esztétikai érzék
· terhelhetőség és szellemi „állóképesség”
· MS Office felhasználói rutin

Előnyök:
·reklámügynökségi vagy grafikai stúdiós vagy nyomdai tapasztalat
· marketing végzettség
· felsőfokú képzettség
· angol vagy német működőképes nyelvtudás
· grafikai szoftverekre való alap rálátás

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

2001-ben álmodtuk meg a Fingerprint kommunikációs ügynökséget, mert szeretjük a kreatív alkotás folyamatát, rajongunk a technikai újdonságok iránt, és boldogok vagyunk, ha egy gondolatot, márkát vagy terméket közelebb vihetünk az emberekhez. A különbséget kutatjuk és különlegessé tesszük, értéket teremtünk és érzelmeket ébresztünk.

A cég címe

FINGERPRINT Kft.
Szabadkai ut 9/A
6729 Szeged
ID: 3354402   Megjelentetés dátuma: 2018.04.06.   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   megállapodás alapján