Értékesítő-beszerző

Ferona Kft.

A munkavégzés helye
Győr
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok: meglévő vevőkör megrendeléseinek koordinálása, ezzel összefüggő árubeszerzés. Árukészlet figyelése, optimális szinten tartása, alkalmanként raktári munka.

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal az info@ferona.hu címre kérjük.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások: víziközmű szerelvények vagy épületgépészeti anyagok ismerete, gördülékeny számítógépes ismeretek

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Győri munkahelyre keresünk 1 fő értékesítő-beszerző munkatársat. Jó hangulatú, lendületes, családias légkörű munkahelyen versenyképes fizetés.

A cég címe

Ferona Kft.
Bagoly utca 8.
9028 Győr