Anyagmozgató

FÉMALK Zrt.

A munkavégzés helye
Dunavarsány, Dunavarsányi ipari park
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
• Anyagmozgatás vezető állásos és homlokvillás targoncával
• Termelés kiszolgálása

Elvárások:
• Új típusú targonca vezetői jogosítvány - 3324, 3312, 3313
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Folyamatos, három műszakos, 8 órás munkarend vállalás
• Alapfokú számítógépkezelői tapasztalat

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
45%-os műszakpótlék (18:00 és 06:00 óra között)
• Folyamatos túlóra lehetőség
• Bejárás támogatás (céges busz)
• Munkásszálló biztosítása
• Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
• Teljesítmény utáni prémium
• Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület (Csepel), Dunavarsány Ipari Park

A jelentkezéshez kérjük küldd el önéletrajzod a [email protected] e-mail címre, a betölteni kívánt pozíció megnevezésével együtt.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Ne szabj határt a képzelőerődnek!

A FÉMALK ZRT. már közel harminc éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumíniumöntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően mára már több, mint 1300 tehetséges szakembert foglalkoztatunk.

Légy részese egy igazi magyar sikertörténetnek!

Az alkalmazottak száma

1000 és több alkalmazott

A cég címe

FÉMALK Zrt.
Öntöde u. 2-12
1211 Budapest