Titkárnő/Jogi asszisztens

Fekete Ügyvédi Iroda

A munkavégzés helye
Kecskemét
Munkaidő
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
megegyezés szerint

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

6000 Kecskemét, Korona u. 2. 4. em.

Ügyvédi iroda jogi asszisztenst/titkárnőt keres teljes munkaidőre

Az állás leírása
A FEKETE ÜGYVÉDI IRODA titkárnőt keres azonnali felvételre.

Alapvető általános feladatok:
– általános adminisztratív feladatok,
– általános titkárnői feladatok elvégzése,
– ügyvédek munkájának támogatása,
– ügyfelekkel való kapcsolattartás,
– egyéb ügyintézési feladatok.

Elvárások:
– 10 ujjas gépírás
– kiváló fogalmazási, értelmezési és kommunikációs készség,
– lelkiismeretes, precíz, megbízható munkavégzés,
– kellő diplomáciai érzék ügyfelekkel történő elvárt kapcsolattartás érdekében,
– felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek (Microsoft Office),
– igényes, megnyerő megjelenés.

Javadalmazás: egyedi megegyezés szerint.

Jelentkezés módja: Kérjük a magyar nyelvű, színes fényképpel és telefonos elérhetőséggel ellátott önéletrajzokat az alábbi email címre elküldeni szíveskedjenek: [email protected]

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Polgári és büntetőügyekkel foglalkozó Ügyvédi Iroda
ID: 3813744  Megjelentetés dátuma: 2019.11.19.  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: megegyezés szerint