Raktáros, bolti eladó

Feba 2000 Kft

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

25 éves szakmai múlttal rendelkező festék nagy és kiskereskedelmi Kft. budapesti telephelyére keres raktáros és bolti eladó kollégát szakirányú végzettséggel és szakmai tapasztalattal, érettségivel.

Munkaköri feladatok:
Festék és vegyiáru raktárban árumozgatás, összeszedés, egyéb raktári feladatok.
Kereskedelmi egységben termék árusítás.

Munkarend: Egy műszakos délelőttös. Hétfőtől- péntekig

Előny: Targonca vizsga megléte, "B" kategóriás vezetői engedély, több éves szakmai tapasztalat

A fényképes önéletrajzokat bérigény megjelöléssel a következő e-mail címre várjuk:
[email protected]

Az állás azonnal betölthető.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen
ID: 3797441  Megjelentetés dátuma: 2020.05.18.