Térmunkás

FCC Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Gyál (Járás)
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk, az FCC Magyarország Kft. teljes körű hulladékgazdálkodási szolgáltatást nyújt partnerei számára – megtalálva az optimális megoldást ügyfeleink egyedi igényeihez, ugyanakkor valamennyi jogszabályi előírást maradéktalanul betartva. Csapatunk bővítéséhez:

TÉRMUNKÁS
munkakörbe munkatársakat keresünk
Gyálra

A leendő munkatársunk feladatai:
• hulladéklerakóra érkező járművek irányítása
• beérkező hulladékok szakszerű átvétele okos telefonon lévő egyszerű applikáció segítségével
• hulladéklerakó és környezetének karban tartása és tisztán tartása

Egyéb béren kívüli juttatások

• bejelentett, törvényes munkaviszonyt
• kizárólag Gyálon történő munkavégzést
• munkába járáshoz 15 Ft/km költségtérítést
• továbbképzési lehetőséget
• hosszú távú munkahelyet

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:
Gyál külterülete

Hiszünk a hosszú távú kapcsolatokban, melyek együttműködésre és megbízhatóságra épülnek.
Hiszünk a szakértelem fontosságában és az ezáltal biztosított minőség erejében.
Hiszünk abban, hogy munkánkkal hozzájárulunk környezetünk védelméhez.

Ha Te is hiszel ezekben, elektronikusan küldd önéletrajzod – a fizetési igény megjelölésével – a Jelentkezés gombra kattintva.

Jelentkezésed postai úton is megküldheted:
FCC Magyarország Kft. Toborzás 2360 Gyál, Kőrösi út 53.

Bővebb információk a http://www.fcc-group.eu/hu/Magyarorszag/careers.html
[email protected]

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

Te vagy a megfelelő jelöltünk, ha rendelkezel:
• befejezett általános iskolai végzettséggel
• szereted a szabadban végzett munkát
• tudod kezelni az okos telefonokat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe