Üzletvezető, Operatív vezető, folyamat koordinátor

Fábián Zsolt Ádám EV.

A munkavégzés helye
Budapest, XIII. kerület, Nyugati tér
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A meghirdetett munkakörben az alábbi feladataid lesznek:

- 2-4 munkatárs motiválása, feladatainak segítése, koordinálása, ellenőrzése
- Operatív feladataink, úgy mint: áru bevételezés, webáruházas rendelés összeállítás, üzletünkben történő értékesítés, ügyfélszolgálat zavartalan működésének felügyelete, szükség esetén ezen munkakörökbe besegítés és helyettesítés
- Beosztások egyeztetése
- Ügyfél-elégedettség maximális elérése érdekében a magas minőségű kiszolgálás ellenőrzése, segítése
- Belső folyamataink optimalizálása, hatékonyság növelése
- Munkatársak motiválása, csapat meetingek, csapatépítők tartása
- Napi, heti, havi riportok készítése a vezetés felé

Egyéb béren kívüli juttatások

- Bejelentett fix fizetés, plusz bónusz rendszer a munkád eredményessége után
- Szakmai kiállításokon, tanfolyamokon, képzéseken való részvétel

Információk a kiválasztási folyamatról

Szia, csodálatos napot kívánod Neked! :)

Fábián Zsolt Ádám vagyok, több webáruház (Ajandek Guru.hu , Ajandekferfiaknak.hu , President Vizipipa.hu , Mentomelleny.eu) tulajdonosa és üzemeltetője. Vállalkozásom 12 éve sikeresen működik és fejlődik online és offline egyaránt. Működésünk operatív folyamatainak koordinálását és az ezt végző csapat vezetését szeretném átadni. Lehet, hogy Te tudsz nekem ebben segíteni? :)

" Találd ki, mit szeretsz a legjobban csinálni, és keress valakit, aki fizet érte. " /Katharine Whitehorn író/

Fő profilunk ajándékok, vizipipa és tartozékok, valamint mentőmellények online és offline történő kiskereskedelme. Jelenleg 7-en vagyunk (5-en fiúk és 2 hölgy) mind fiatalok, energikusak és pozitív gondolkodásúak! Ez nekünk nagyon fontos, az új csapattag személyében is pozitív, az életet szerető, és a világnak valamit adni, értéket teremteni akaró kollégát keresünk. Rengeteg fejlesztési ötletünk van, de a vállalkozás operatív folyamatainak koordinálása mellett kevés időnk marad ezek megvalósítására. Ha van vezetői tapasztalatod, nem okoz gondot, egy kisebb csapat irányítása, motiválása, tudsz rendszerben gondolkodni, akkor úgy gondolom hosszútávú win-win partnerséget tudunk kötni! :)

Amit én tudok adni számodra, azok a következők:

- Kihívás, önmegvalósítás a munkakörödben, felesleges beleszólás és korlátozás nélküli önálló munkavégzés
- "Beleszólási lehetőség" a folyamataink optimalizálásába, sőt kifejezetten szívesen veszem, ha van valami ötleted, javaslatod
- Minőségi munkaeszközök, dupla monitor a hatékonyabb és könnyebb munkavégzéshez
- Személyiségtípusodnak leginkább megfelelő feladatkörök (mert hiszem, hogy amit szeretsz, abban leszel a legjobb és azt fogod a legjobban élvezni)
- Folyamatos tanulás, fejlődés biztosítása
- Fiatalos, családias légkör, 100% -ban Magyar vállalkozás
- Magán célok kitűzésének segítése, azok elérésének támogatása
- Versenyképes havi fix fizetés + Kiemelkedő bónuszok a munkád eredményessége után
- Fizetés az adott hónapot követő hónap első munkanapján, hisz az az elvégzett munka után azonnal Téged illet, miért várnánk vele 10.-éig?!

Nézd meg mennyire vár már a csapat: https://youtu.be/1Autz3TuGyc

Ha úgy érzed Téged kereslek, ne habozz, küld el e-mailben a fényképes Önéletrajzod egy motivációs levéllel a [email protected] címre.

Szeretettel, Fábián Zsolt Ádám

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Szakmai tapasztalat években

1

Készségek és személyes tulajdonságok

Készségeiddel, személyeddel és a munkavégzéssel kapcsolatban a következőket szeretnénk:

-Pozitív szemléletmód! Fontos, hogy motivált legyél, hiszen a jelenlegi csapatban mindenki az, nem szeretjük a negatív embereket!
-Pontosság precizitás, tudj logikusan gondolkozni. Ez szinte elengedhetetlen, hisz szükség lesz magas szinten átlátnod a belső rendszereinket, hogy tudj a munkatársaknak segíteni.
-Légy megbízható és lehessen Rád számítani, hiszen Te is bármiben számíthatsz Ránk!
- Tudj önállóan dolgozni, az idődet hatékonyan beosztani, tudj priorizálni
- E-kereskedelem területén szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
- Ügyviteli rendszer vagy raktárkészlet nyilvántartó rendszer kezelésében és webshop rendszer kezelésében való jártasság
- Vezetői, motiválási tapasztalat, türelmes hozzáállás az emberekhez
- Igényes, precíz, rendszerben gondolkodó, alapos munkavégzés
- Eredmény orientált, kihívás kereső attitűd

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

13 éve stabilan működő, 100-ban Magyar megbízható vállalkozás vagyunk, székhelyünk Budapesti, Üzletünk és irodánk is Budapesten, a nyugatihoz közel a Kresz Géza utcában található. Nagyon jól megközelíthető mind BKV-val mind pedig vonattal. Online kiskereskedelemmel foglalkozunk, több webáruházzal, három külön üzletággal. Motivált jelenleg 8 fős pozitív szemléletű vidám csapatunkba keressük új kollégánkat.

Gyere, légy Te is a csapatunk tagja! :)

Az alkalmazottak száma

5-9 alkalmazott

A cég címe

President Group Hungary Kft.
Kresz Géza utca 34.
1132 Budapest